close Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Odżywki na masę

Jeśli chciałbyś zbudować wspaniałą muskulaturę, dzięki której przyciągałbyś wzrok wszystkich dookoła, a sam czułbyś się silny i mocny, to trafiłeś idealnie. Proponujemy ci najlepsze na rynku odżywki na masę, które będą stymulować optymalny przyrost twojej tkanki mięśniowej, przez co efekty godzin spędzonych na treningu będą bardziej widoczne. Co więcej, dzięki ich spożywaniu w znacznym stopniu zwiększysz wydolność swojego organizmu oraz siłę i wytrzymałość mięśni. Chcemy, abyś dostrzegając ewidentne efekty intensywnych ćwiczeń, zdobył motywację do dalszego wzmacniania swojego organizmu. Zapewniamy, że wszystkie proponowane w naszym sklepie artykuły odznaczają się najwyższą jakością i były wielokrotnie sprawdzane przez naszych ekspertów. Dokładamy też starań, by nasza oferta była atrakcyjna pod względem cenowym.

Masa mięśniowa - jakie suplementy?

Produkty w tej kategorii przeznaczone są dla wszystkich, którzy chcą uzyskać zwiększoną masę mięsniową. Skład głównie oparty na kombinacjach kreatyny, białka serwatki i glutaminy. Składniki odżywcze zawarte w produktach pomagają w odbudowaniu tkanki mięśniowej, zwiększeniu jej objętości i wytrzymałości, a także w utrzymaniu idealnej wagi. Do kategorii tej zaliczamy między innymi gainery, czyli zbilansowane odżywki w skład których wchodzą głównie białka, węglowodany i zdrowe tłuszcze. Są idealnym rozwiązniem dla szczupłych sportowców z szybką przemianą materii, którzy mają problem z budowaniem masy mięśniowej.

Jak stosować?

Stosowanie tego rodzaju suplementów jest ściśle związane z treningami. Niektóre preparaty powinny być przyjmowane przed rozpoczęciem treningu inne bezpośrednio po nim. W przypadku gainerów suplementacje zwykle rozpoczyna się dwoma porcjami w ciągu dnia przez pierwszy tydzień, a następnie kontynuuje 1-2 porcji dziennie. Niektóre suplementy zaleca się stosować bezpośrednio po przebudzeniu inne z kolei przed snem.

Dla kogo suplementy na masę mięśniową?

Produkty te są zalecane głównie dla mężczyzn wysportowanych, intensywnie ćwiczących w celu zwiększenia suchej masy mięśniowej i siły. Mogą być stosowane zarówno u osób początkujących, jak i u zawodowych kulturystów.

Rodzaje

Na rynku dostępnych jest wiele odżywek na masę o różnych składach. Niektóre są źródłem kreatyny, inne z kolei zawierają węglowodany z białkami oraz aminokwasami. Wszystkie jednak korzystnie wpływają na przyrost tkanki mięśniowej, wydolność organizmu i kondycję, dzięki czemu efekty ćwiczeń są widoczne znacznie szybciej. Wyróżniamy kilka zasadniczych rodzajów tego produktu:

  • Gainery – są jedną z najbardziej popularnych odżywek wśród sportowców. Poprzez odpowiednią dawkę białka i węglowodanów odpowiadają za optymalny przyrost tkanki mięśniowej – rozbudowują jej masę i dostarczają potrzebną do jej rzeźbienia energię. W znacznym stopniu przyspieszają także regenerację już po treningu. Dzięki swoim specyficznym właściwościom, szczególnie polecane są osobom szczupłym, które mają problem z uzyskaniem odpowiedniej masy mięśniowej.
  • HMB – pomimo powszechnie panującej przed paru laty plotki, nie wpływa na zwiększenie masy mięśniowej, co jednak wcale nie umniejsza jego właściwości odżywczych i energetycznych. Jest silnym antykatabolikiem i odpowiada za przeciwdziałanie rozpadowi mięśni. Dodatkowo dodaje sił podczas treningów i znacznie zwiększa wytrzymałość tkanki mięśniowej. W zestawieniu z kreatyną i argininą daje bardzo dobre efekty.
  • Kreatyna – w ludzkim organizmie ludzkim odgrywa ważną rolę w przemianach chemicznych związanych ze skurczem mięśni. Za to w odżywkach na masę często dodawana jest do białka i węglowodanów, które w znacznym stopniu zwiększają efektywność jej działania. Powoduje szybki przyrost tkanki mięśniowej.
  • Aminokwasy BCAA – są elementami niezbędnymi w procesie budowania muskulatury. Ważne tym bardziej, że nasz organizm sam nie jest w stanie ich wyprodukować. Stanowią istotny element wielu procesów anabolicznych, a także zapobiegają rozpadowi mięśni i stymulują hormon wzrostu.

Każda z proponowanych przez nas odżywek na masę wyróżnia się specyficznym składem i właściwościami. Stąd też, w trosce o potrzeby naszych klientów, każda z nich posiada dokładny opis składu i zastosowania.


Jest 31 produktów.
Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów