close Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Jakość na pierwszym miejscu!

 

W dzisiejszych czasach wielu ludzi cierpi z powodu chorób spowodowanych niezdrową dietą. Co roku wydajemy setki złotych na leczenie, podczas gdy zapominamy o najprostszych rozwiązaniach – o zmianie stylu życia. Firma Pro Nutrition stara się zmienić nawyki Europejczyków i intensywnie promuje aktywne sposoby spędzania wolnego czasu oraz pełnowartościowe posiłki.

Historia firmy rozpoczęła się w roku 1999, kiedy to, mając na uwadze rosnące potrzeby klientów, zaczęliśmy produkcję naszych suplementów na znacznie większą skalę. Od tego momentu zaczęliśmy zdobywać coraz więcej klientów na terenie całego starego kontynentu.

Gwarantujemy, że nasze wyroby nie posiadają żadnych szkodliwych substancji dopingujących ani hormonów, a cały proces wytwarzania jest sterowany cyfrowo, aby zapewnić stałą zgodność z parametrami. Każdy etap produkcji jest sprawdzany i oceniany przez grono ekspertów, którzy kontrolują jakość wytwarzanych odżywek. Współpracują z nami wykwalifikowani naukowcy i najlepsi sportowcy zawodowi. Ponadto, wszystkie nasze produkty są weryfikowane pod kątem zgodności z normą ISO 9001 (normy systemu zarządzania jakością) oraz HACCP (System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli).

Polska dołączyła niedawno do grona wielu europejskich krajów, w których prowadzimy intensywną sprzedaż. Liczymy, że nasze produkty pomogą państwu podnieść odporność i wydolność waszych organizmów. Zapewniamy, że oferowane przez nas produkty odznaczają się najwyższą jakością i są sprzedawane w bardzo atrakcyjnych cenach. Dodatkowo wszystkim klientom proponujemy tanią i bezpieczną dostawę oraz pomoc w doborze odpowiedniej suplementacji.

Dajemy gwarancję, że wszystkie nasze towary pochodzą bezpośrednio od producenta. Zależy nam, by nasi klienci otrzymywali wyłącznie produkty zdrowe i pełnowartościowe.PRO NUTRITION Polska


PRODUCENT: 
Pro Nutrition 
405200 Dej, Cluj Country
1 Tomis St.
Made in EU

 

 

 

PRO NUTRITION TEAM

Moldovan Ioan

 

Dogaru Florin

 

Heredeu Remus

 

Szasz Szabi

 

Streza Claudiu

 

Vasut Sebastian

 

Nagy Hunor